F.A.Q.
Serwis pomocy programu Adder8.

1. Czy mogę za pomocą programu Adder świadczyć usługi osobom trzecim?

Licencja programu Adder nie pozwala na bezpłatne udostępnianie oprogramowania lub jego kopii osobom trzecim.

Są dwie drogi współpracy z nami w przypadku sprzedaży naszych produktów. Pierwsza polega na programie partnerskim o którym można przeczytać więcej na stronie : http://seoadder.info/program-partnerski.html . Druga to pozycjonowanie stron osób trzecich za pomocą programu Adder. W tym wypadku za każdego klienta płaci się 10 zł miesięcznie netto i nie mniej niż 150 zł tj. 15 klientów.

2. Czy Adder dziala na zagraniczne strony?

Adder ( www.seoadder.info ) był projektowany na Polskę. Potrafi jednak obsługiwać zagraniczne katalogi. Lista katalogów jest w większości polska. Polecam zgłaszanie zagranicznej strony w następujący sposób: podanie polskiego opisu (aby administrator katalogu nie usunął wpisu),
podanie adresu zagranicznej strony, podanie zagranicznego słowa promowanego jako tytuł wpisu (najważniejsze pole). Program nie będzie działał w 100% jak na Polskę, jednak procentowo w około 70%. Uwzględniając bazę ponad 10 tys. katalogów, jest to znaczna ilość linków, które na pewno pomogą wypromować serwis również zagraniczny. Jest możliwość także promowania półautomatycznego przy pomocy programu SemiAdder (www.semiadder.pl), który sam automatycznie zaznacza pasujące kategorie i wypełnia formularze, można korzystać z niego na katalogach zagranicznych.

3. Czy Adder jest bezpieczny?

Program SeoAdder7 jest bezpieczny ponieważ odpowiednia konfiguracja pozwala na dodawanie unikalnych wpisów w odpowiednich kategoriach w katalogach. Natomiast ilość dodawanych wpisów jest z góry ustalona dzieki czemu pozycjonowanie jest regularne, systematyczne. Program w żaden sposób nie narusza warunków korzystania z usług wyszukiwarek. Wszystko to wpływa na bezpieczeństwo pozycjonowania.

4. Jaka jest różnica między programem SEO Adder a SemiAdder?

System Adder działa w pełni automatycznie na serwerze (skrypt PHP). Samodzielnie, każdego dnia dodaje linki do katalogów, precli i for. SemiAdder jest programem (aplikacja Windows) działającym na zasadzie przeglądarki internetowej, posiada podobnie do programu Adder wbudowaną bazę katalogów. Program znacząco przyspiesza prace, pozwala dodać błyskawicznie ręczne wpisy do katalogów innego typu niż Adder np. zabezpieczone tokenami graficznymi itp.
Oba programy uzupełniają się wzajemnie. SemiAdder jest przeznaczony jednak do codziennego użytku. Program Adder wystarczy raz skonfigurować, aby codziennie, samoczynnie dodawał stronę do katalogów.

5. Czym różni sie Adder od firmy pozycjonującej?

Program Adder kupuje się z dożywotnia licencją czyli stanowi jednorazowy wydatek. Korzystając z usług firm zajmujących się pozycjonowaniem przede wszystkim trzeba przygotować się na duży koszt zlecenia usługi- od 500-2000 zł miesięcznie (co miesiąc) dla jednej strony www.
Niebezpieczeństwo związane z korzystaniem z usług firmy pozycjonującej to przede wszystkim uzależnienie od danej firmy. W momencie zerwania przez nas umowy, istnieje zagrożenie, że firma wycofa linki i strona drastycznie spadnie w wynikach Google.
Dość interesującym faktem jest to, że takowe firmy same korzystają z programu Adder. Korzystają ponieważ skuteczność jest praktycznie taka sama przy zachowaniu niskich kosztów.

6. Za co można dostać bana?

Nie istnieje takie ryzyko, ponieważ program SEO Adder umożliwia regularne umieszczanie stałych linków w małych ilościach, co pozwala na uniknięcie bana w Google. Jednak strona może spaść w wynikach lub zostać usunięta gdy:
– słowa kluczowe będą ukrywane „na siłę” w komentarzach lub w stopce strony,
– pozycjonowanie będzie wykonywane zbyt gwałtownie, czyli dodawane 1000 linków na dzień, a następnie zaprzestane,
– treści będą powtarzane, czyli ta sama treść znajdująca się na stronie będzie się pojawiać w innych serwisach (tzw. duplicat content),
– wiele domen będzie prowadzić do tej samej witryny. Jedna domena powinna wskazywać na jedną stron.

7. Po jakim czasie widać efekty?

Efekty widać już po dwóch-trzech miesiącach. Należy pamiętać, że im wcześniej się zacznie pozycjonować swoją stronę tym się ma większe szanse na wyprzedzenie konkurencji.

 8. Ile stron można promować?

Podstawowa licencja daje możliwość promowania do 30 własnych stron internetowych . Można jednak wykupić rozszerzenie do wiekszej ilosci.

9. Czy mogę wliczyć zakup programu w koszty firmy?

Tak. Zakup programu w ramach reklamy można wliczyć w koszty firmy niemal w każdej branży. Niezbędna jest wówczas Faktura VAT, którą wystawiamy na prośbę Klienta. Przy wypełnianiu formularzu zakupu istnieje możliwość zaznaczenia „Faktura VAT” i wprowadzenia niezbędnych danych

10. Czy oferowane formy płatności są bezpieczne?

Wszystkie dostępne formy płatności są bezpieczne dla kupującego. Serwis Przelewy24 oprócz posiadania certyfikatów bezpieczeństwa, stosuje szyfrowanie przekazywanych danych niezbędnych do wykonania przelewu. Podobnie zabezpieczone są transakcje wykonywane za pomocą Płatności Allegro.

Zostaw wiadomosc