Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego jest jednym z najstarszych i nieprzerwanie trwających konkursów w naszym województwie. Konkurs ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, podmiotów i inicjatyw działających w różnych dziedzinach. Również promocję działalności gospodarczej, nowatorstwa, transferu technologii oraz najdynamiczniej rozwijających się firm i instytucji w naszym regionie. Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2009 to swoisty finał tego typu przedsięwzięć. Rokrocznie do konkursu przystępuje kilkadziesiąt firm, organizacji oraz podmiotów z obszaru województwa zachodniopomorskiego.
Zobacz
Zobacz | Poprzedni | Wszystkie | Następny |

Intuicyjność, bezawaryjność, skuteczność to w skrócie opis stale aktualizowanego programu Adder Maciej Kitajewski, Agencja Kreatywna INTEREK
Lista referencjiCopyright © 2006-2012 Enterso. All rights reserved.
Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości bez zgody autora zabronione.
Aktualna wersja programu: 8.544